Bezpečnost pro Vaše děti

Při výběru ochranných krytů pro okna byste měli především myslet na bezpečnost Vašich dětí. To je obzvláště důležité, abyste předešli riziku, že Vaše děti uvíznou nebo se udusí v roletách nebo řetízcích.

Existuje několik typů krytů, jako jsou volně zavěšené rolety, rolety v kazetě, plisované žaluzie, hliníkové žaluzie nebo dřevěné žaluzie, z nichž si můžete vybrat. Každý typ krytu může mít odlišné ovládací mechanismy, což znamená, že byste měli při nákupu věnovat zvláštní pozornost příslušným bezpečnostním prvkům.

Například u krytu s ovládacími korálky nebo šňůrkami, jako jsou žaluzie, je nutné zajistit bezpečnost dětí pomocí speciálních bezpečnostních prvků. Pokud se rozhodnete pro hliníkové nebo dřevěné žaluzie, které se ovládají pomocí šňůrky, měli byste se ujistit, že jsou vybaveny bezpečnostním motýlkem, který umožní přebytečnou šňůrku omotat kolem prvku. Pro materiálové žaluzie, denní a noční žaluzie a římské rolety, které se ovládají korálkovým řetízkem, je důležité zajistit napínák, který při trvalé instalaci eliminuje riziko uvíznutí dítěte v řetízku.

V našem internetovém obchodě roletuj.cz nabízíme výrobky, které jsou bezpečné pro děti a splňují normy Child Safety. Všechny naše produkty jsou vybaveny prvky k ochraně Vašich dětí, včetně řetízků k přetržení. U nás si můžete být jisti, že Vaše děti jsou v bezpečí a Vy si můžete užívat krásného vzhledu Vašich nových krytů.

 Bezpecnost-deti

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz