Jak fungují rolety den a noc

Rolety den a noc jsou oblíbenou volbou pro mnoho domácností. Jejich konstrukce umožňuje snadné ovládání a přizpůsobení podle aktuálních potřeb a preferencí.

Hlavní součástí rolety den a noc je řetízek, kterým je možné roletu pohybovat nahoru a dolů. Na e-shopu Roletuj.cz je možné vybrat si řetízek v různých barvách a materiálech. Plastové i kovové řetízky jsou k dispozici, takže každý si může vybrat ten, který nejlépe ladí s interiérem.

Důležitou vlastností řetízků je jejich individuální nastavitelnost. Délka řetízku se přizpůsobuje velikosti rolety, okna či přání zákazníka. Tuto úpravu je možné provést již při objednávce, nebo si řetízek může zákazník zkrátit sám. Pokud je potřeba delší řetízek, lze si také objednat požadovanou délku za malý dodatečný poplatek.

Kromě toho je možné na řetízky přidat vymezující podložky. Ty slouží k upravení rolety do požadované pozice. Díky nim lze rychle a přesně nastavit výšku rolety a zajistit tak přesné zatemnění a stínění interiéru.

Rolety den a noc jsou tak skvělou volbou pro každého, kdo hledá praktický a funkční systém stínění oken. Díky snadnému ovládání řetízkem a možnosti individuálního nastavení délky a pozice rolety jsou tyto produkty jednoduché a pohodlné používat.

Rolety den a noc s elektrickým motorkem z e-shopu Roletuj.cz

Seznamte se s moderní technologií v oblasti rolet a žaluzií. Na e-shopu Roletuj.cz máte možnost si objednat elektrické motorky pro ovládání rolet, žaluzií a dokonce i starších typů žaluzií, ať už při první objednávce nebo dodatečně. Elektrické motorky od Roletuj.cz se snadno ovládají pomocí tlačítek na samotném motoru a můžete je dokonce propojit s mobilní aplikací. S tímto propojením můžete díky Google asistentu či Apple Home Kit začlenit roletový systém do své chytré domácnosti a ovládat ho i hlasovými příkazy.

mortorky-slunecni-panel

Motorky jsou vybaveny výkonnými bateriemi, které vydrží nabité bez problémů několik měsíců. Pokud byste však potřebovali motorek dobít, v e-shopu je možné doobjednat alespoň jeden dobíjecí adaptér. Nicméně, vzhledem k našemu zájmu o ekologii a udržitelnost, doporučujeme si pořídit nové motorky s praktickými a především ekologickými solárními panely.

Solární panel je připojen k vašemu motoru a dokáže získávat energii ze slunečního záření. Díky tomu už nebudete muset motorek prakticky nikdy dobíjet. To vám ušetří nejen čas, ale také peníze za elektřinu. Další výhodou solárního panelu je, že jej lze ovládat pomocí mobilní aplikace. Můžete nastavit, jaká má být reakce rolety na světlo - zda se má automaticky stáhnout, když začne svítit slunce, nebo se má zvednout po západu slunce. Díky tomuto nastavení vytvoříte v domě příjemné prostředí a dosáhnete maximální pohody bez nutnosti vlastního zásahu.

Investování do elektrických motorů s solárními panely od Roletuj.cz je vhodným krokem pro ty, kteří jsou ekologicky zaměřeni a chtějí si užít pohodlí moderního bydlení. Dopřejte si ty nejnovější technologie a užijte si plnou kontrolu nad svými roletami a žaluziemi díky jednoduchému ovládání a chytrému propojení s mobilní aplikací. Navštivte e-shop Roletuj.cz a objednejte si elektrické motorky s solárními panely ještě dnes!

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz