Plisé rolety bez vrtání BASIC DUO

         Plisé rolety bez vrtání BASIC DUO

Plise-duo-basic-kategorie 

Plisovaná roleta Basic DUO

Jedním z nejoblíbenějších produktů společnosti ROLETUJ je plisovaná roleta DUO Basic. Spojuje v sobě mnoho zajímavých funkcí, například moderní způsob zapínání a mimořádně designový vzhled. Navíc jsme našim zákazníkům umožnili vybrat si ze tří materiálů, které zastupují funkce: zatemnění, zastínění a kombinaci obojího. Díky nám může mít váš domov dokonale propracovanou plisovanou roletu, která vám poskytne maximální soukromí.

ROLETUJ - nejlepší výrobce a dodavatel rolet a žaluzií na trhu!

Máme maximum zkušeností, které jsme promítli do tvorby našich vysoce kvalitních plisovaných žaluzií DUO Basic. Jsme si vědomi vysokých požadavků našich zákazníků a snažíme se jim vyhovět na všech úrovních. Individuální přístup ke každému jednotlivci je pro nás také nesmírně důležitý, protože pak můžeme zakázky realizovat ještě spolehlivěji. Plisovaná žaluzie DUO Basic je výrobek, který považujeme za velmi úspěšný. 

Plisovaná žaluzie DUO Basic - nejvyšší kvalita za nejnižší cenu!

Pokud hledáte firmu, která vám vyrobí plisované žaluzie a okenní rolety DUO Basic na míru, nemohli jste být na lepším místě! Plisované žaluzie na míru, které si u nás zákazníci objednávají, vyrábíme již dlouho. Na roletuj.cz si můžete vybrat individuální parametry svých žaluzií z široké nabídky typů, modelů, barev a možností montáže. Vše záleží na vašem vkusu a preferencích!

Na co byste měli brát ohled při výběru žaluzií pro váš domov?

Každý by chtěl mít doma kvalitní rolety, které poskytují nejen ochranu před nadměrným slunečním zářením, ale také soukromí. Plisovaná roleta DUO Basic je jedním z nejprodávanějších produktů společnosti Roletuj. Má dvě možnosti montáže plisované rolety - zavěšení na rám okna a nalepení na rám okna. Každý zájemce si bude moci vybrat správný typ montáže podle vlastních preferencí. Pro výběr ideální plisované žaluzie DUO Basic pro vaši domácnost se vyplatí věnovat pozornost takovým parametrům, jako je velikost okna, barva plisé, funkčnost a typ látky.

Rádi bychom vás pozvali, abyste se seznámili s podrobnostmi naší komplexní nabídky, která zahrnuje i plisovanou žaluzii DUO Basic. Můžete se připojit k naší skupině spokojených a důvěryhodných zákazníků a objednat si plisovanou žaluzii na míru ještě dnes. Zveme vás také k návštěvě dalších kategorií, které najdete na našich webových stránkách Roletuj.cz.
V případě jakýchkoli dalších dotazů nebo nejasností se neváhejte obrátit na naše pracovníky.

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Pro objednávky už od 2 500 Kč hradíme dopravu za Vás.
Osobní přístup
Osobní přístup
Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme s výběrem či realizací.
Přímo od výrobce
Přímo od výrobce
Výhodné ceny, individuální řešení a odborné poradenství.
Vše na míru
Vyrábíme na míru
Každá roleta je uzpůsobena Vašim potřebám a přáním.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz