Plisé rolety bez vrtání

Nerušivé plisé žaluzie jsou moderní okenní kryty ve tvaru harmoniky z neprůhledné tkaniny, které můžete instalovat bez vrtání na jakékoli okno a do jakékoli místnosti. Nerušivé plisé rolety, respektive jejich tkanina, vám umožní zakrýt celé okno nebo jeho část a ochránit vás před únavnými slunečními paprsky a pohledy sousedů. Jejich montáž je velmi snadná pomocí klipsových nebo nalepovacích spojovacích prvků. Díky této formě instalace nemusíte poškozovat okenní rám vrtáním otvorů. Nabízíme různé systémy plisé. Na rozdíl od invazivní montáže do oken, která je velmi odolná, robustní a estetická, ji nemůže nebo nechce používat každý, například lidé, kteří svůj byt pronajímají.

 

 

Neinvazivní plisé rolety - bez vrtání

Neinvazivní plisé rolety Roletuj jsou moderní okenní kryty v podobě harmoniky z neprůhledné tkaniny, které můžete bez vrtání instalovat na jakékoli okno a do jakékoli místnosti. Nerušivé plisé, respektive jejich tkanina, vám umožní zakrýt celé okno nebo jeho část a ochránit vás tak před únavnými slunečními paprsky i zraky sousedů. Jejich montáž je velmi snadná pomocí klipů nebo nalepovacích spojovacích prvků. Díky této formě instalace nemusíte poškozovat okenní rám vrtáním otvorů. Nabízíme různé systémy plisé. Na rozdíl od invazivní montáže oken, která je velmi odolná, robustní a estetická, ji nemůže nebo nechce používat každý, například lidé, kteří svůj byt pronajímají.

plise-v-byte

Plisované žaluzie může ve vaší domácnosti instalovat kdokoli. Doporučují se zejména lidem, kteří si pronajímají byt, nebo uměleckým duším, které rády čas od času něco změní ve svém interiéru. K dosažení pro ně ideálního efektu nepotřebují vrtat žádné další otvory do okenního rámu. Neinvazivní plisé rolety budou dobrou volbou i pro ty, kteří si nejsou jisti, zda u nich budou chtít zůstat dlouhodobě. Instalace neinvazivních plisovaných žaluzií je také skvělým nápadem pro ty, kteří si z nějakého důvodu nemohou dovolit vrtat nebo kteří mění své uspořádání tak často, že se jim to prostě nevyplatí. Jejich nespornou výhodou je nejen funkčnost, ale také bezpečnost používání a krásný vzhled.
Prohlédněte si naši nabídku a najděte si to, co hledáte!

Plise-premium-loznice

Plisé okenní rolety - výhody

Nerušivé okenní plisé žaluzie jsou bezpochyby výhodným řešením, které můžete přizpůsobit svým potřebám. Hlavní výhodou tohoto typu krytu je, že jeho instalace nevyžaduje vrtání otvorů do okenního rámu, protože má neinvazivní držáky, které se zavěšují na horní a spodní okraj okenního rámu. Držáky a jejich neinvazivní instalace mají také mnoho dalších výhod:

✨ Plisé si můžete snadno a rychle nainstalovat sami, bez použití vrtačky, nepoškodíte okenní rám a neztratíte na něj záruku výrobce.

✨ Plisé rolety můžete snadno vyjmout za účelem čištění nebo výměny za jinou záclonu.

✨ Po demontáži plisé nemusíte vyměňovat zasklívací lišty.

✨ Plisé je opatřeno antistatickou impregnací, která zabraňuje nasávání prachu do látky na rozdíl od rolet tolik nevyčnívají z okenního rámu a pohybují se na něm těsně vedle skla.

plise-v-koupelne

Základní vlastnosti Plisé rolet BASIC

Kromě toho je velmi důležitou výhodou neinvazivních plisé vyrobených na míru to, že zakrývají nejen sklo, ale i zasklívací lišty. Tím se snižuje světelná mezera mezi krytem a lamelami. Účinněji stíní interiér a chrání soukromí. Umožňují regulovat množství slunečního světla, které proniká do vašeho domova. Mohou vás také chránit před zvědavými pohledy po setmění. Proto se skvěle hodí do mnoha místností vašeho bytu, například do dětského pokoje, ložnice nebo kuchyně jako okenní žaluzie.

Neobtěžující rolety se dobře osvědčují také na balkonových oknech, která se při použití běžné rolety často neotevírají úplně, protože kazeta nebo roletová trubka příliš vyčnívá z okenního rámu. U plisé takový problém nehrozí, protože jsou ploché a vystupují z rámu maximálně o 2 cm. Ke každé bezporuchové plisé žaluzii vždy přikládáme všechny potřebné komponenty pro montáž, jako jsou závěsné nebo lepené bezporuchové lišty a držáky v závislosti na zvolené variantě. Neinvazivní plisované žaluzie patří k nejprodávanějším v našem sortimentu, protože jsou vyrobeny na míru, mají neinvazivní instalaci, ale také harmoniková tkanina umožňuje umístit žaluzie v libovolné výšce okna, takže tato okenní krytina bude přesně to, co hledáte pro své interiéry. Invazivní montáž je velmi pevná, robustní, a tak unese i větší hmotnost velké a silné žaluzie. Naopak pro malá okna, například v koupelnách, zcela postačí neinvazivní plisované rolety.

Neinvazivní plisé rolety - estetika

Vyberte si na míru vyrobené neinvazivní okenní plisé rolety, které můžete snadno instalovat a v případě potřeby z okna odstranit. V našem obchodě najdete moderní bezinvazivní plisé v mnoha barevných variantách. Můžete je snadno sladit se stylem svého domova a dosáhnout tak optimálního zastínění. Získáte také maximální soukromí bez nadměrného omezení světla a bez nutnosti vrtat otvory do okenního rámu.
Vyberte si z naší nabídky ty nejkrásnější nerušivé plisé a získejte dokonalé zastínění pro každou domácnost nebo firemní prostor. Základní plisé vyrobené na míru jsou estetickým a inovativním výrobkem, který je ideální pro každé okno a každou místnost. Nerušivé okenní plisé rolety ROLETUJ jsou moderním řešením pro lidi, kteří si cení soukromí a pohodlí. Jejich vysoká kvalita a mimořádně nízká cena z nich činí zajímavou nabídku pro každého. Perfektní pro každého, výjimečně praktické a triviálně snadno instalovatelné žaluzie ROLETUJ jsou produktem, který bude po mnoho let splňovat vaše očekávání.

plise-v-byte

Moderní řešení - neinvazivní instalace.

Neinvazivní plisovaná roleta ROLETUJ je minimalistický kryt, který v místnosti vytvoří zcela nový design a zároveň nevnucuje svou přítomnost. Svou krásou ohromí vaše přátele, u zvědavých sousedů vzbudí notnou dávku závisti a vy budete mít originální, krásný pokoj jako žádný jiný. Další výhodou tohoto výrobku je neinvazivní instalace plisé žaluzie, která je na dosah ruky a bude fungovat doslova v každé místnosti. Žaluzie montované na neinvazivní závěsné konzoly nebo nalepovací konzoly jsou kategorií výrobků, které patří k nejmodernějším řešením okenních krytin, jež si může dovolit každý a jejichž instalaci zvládne každý. Tento typ instalace je vhodný všude tam, kde nechcete vrtat do okenních rámů, abyste je trvale nepoškodili nebo nepřišli o záruku na okno. Existují dva základní způsoby neinvazivní instalace rolet. První spočívá v připevnění plisé prvků přímo na okenní rám pomocí speciální podložky s lepicí páskou. Ve druhém případě se používá neinvazivní držák, na který se přiloží západka, přiléhající k horní části okenního rámu. Na okenní rám se připevní čtyři neinvazivní příchytky. Nakonec se skryjí pod krycí víčko. V obou případech se tkanina pohybuje na plisé šňůrách a zakrývá zasklívací lišty okna. Výhodou neinvazivní instalace je také to, že nevyžaduje žádné vrtání a nepoškozuje stěny.

Látky

Nerušivé plisé na míru jsou funkční a estetické výrobky pro okna díky jedinečné tkanině, která na rozdíl od klasických rolet připomíná harmoniku. Široká škála barev vytváří prakticky neomezené možnosti designu. Samotná látka je vyrobena z polyesteru potaženého speciální antistatickou impregnací, která zabraňuje nasáknutí par do látky. Hliníkové lamely, které drží harmoniku, zaručují stabilitu výrobku, lehkost celé konstrukce a dlouholetou životnost. Plastové prvky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu, díky čemuž působí velmi esteticky a jsou odolné proti poškození.

Plisované látky v naší nabídce se dodávají jako jednoduché nebo dvojité látky Honeycomb-DUO, které na boku připomínají včelí plástve. Dodávají se v různých barvách, v různých stupních stínování, ale také některé z nich mají dodatečnou perleťovou vrstvu, která má tepelně izolační účinek. Tyto žaluzie poskytují vynikající ochranu oken a interiérů před nadměrným slunečním zářením a pomáhají regulovat stupeň zastínění, proudění přirozeného světla a tepla v interiéru. V internetovém obchodě Roletuj.cz poskytujeme výrobky nejvyšší kvality a jejich doručení k zákazníkovi je expresní díky pomoci kurýrních společností. Nabízíme nejmódnější barvy látek na plisé pro váš domov, které promění každou místnost. V naší nabídce najdete nerušivé plisé pro každé okno, termo plisé, které chrání místnosti před nadměrným vytápěním, a plisé, které místnosti 100% zatemní.

Plise-pani-vytahovani-mistnost

Plisé rolety BASIC - použití

Plisé roleta BASIC - výroba na míru - nerušivá montáž - je výrobek, kterým můžete zastínit jakoukoli část okna. Snadné použití a možnost nastavení rolety v libovolné poloze okenního rámu a skla jsou hlavními výhodami této rolety. Díky nabízeným látkám splní i vaše další očekávání. Jedná se o kombinaci funkčnosti a nevšedního vzhledu, ale také o dokonalé řešení, které se hodí ke každému oknu a do každého interiéru. Neinvazivní instalace plisé na rozdíl od invazivní instalace znamená, že si s takovou roletou poradí každý. Neinvazivní montáž plisé navíc nabízí dva způsoby upevnění, díky čemuž lze plisé namontovat na jakékoliv okno vaší domácnosti. Závěsné držáky, které se pouze zaháknou za horní a dolní okraj okenního rámu, nebo držáky přilepené k oknu, které jsou bezesporu jedním z nejjednodušších způsobů montáže. Největší rozdíl nenápadných plisovaných žaluzií oproti běžným žaluziím spočívá v tom, že v tomto případě se plisé nesvírají do kazety umístěné na rámu okna, jako je tomu u klasických žaluzií. To znamená, že i po srolování zůstanou na skle, i když samozřejmě nezakrývají velkou plochu skla. To má své výhody, zejména pokud chcete zakrýt určitou část okna, zpoza kterého na vás například svítí slunce. Za tímto účelem nemusíte spouštět celo plisé roletu, ale stačí zakrýt okno v místě, kde to chcete - může to být i prostřední část skla. Stojí za zvážení, zda je taková volnost to, co hledáte - v naší nabídce najdete řadu plisovaných žaluzií, které se vyznačují neinvazivní instalací do okenního rámu, bez nutnosti vrtání.

plise-v-koupelne

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Pro objednávky už od 2 500 Kč hradíme dopravu za Vás.
Osobní přístup
Osobní přístup
Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme s výběrem či realizací.
Přímo od výrobce
Přímo od výrobce
Výhodné ceny, individuální řešení a odborné poradenství.
Vše na míru
Vyrábíme na míru
Každá roleta je uzpůsobena Vašim potřebám a přáním.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz