Plisé rolety PREMIUM

                     Plisé rolety PREMIUM

plise-premium-kategorie 

 

Plisé rolety PREMIUM

Dokonalým řešením pro zajištění správné úrovně soukromí ve vaší domácnosti jsou plisované žaluzie Premium. Uvědomujeme si, že každé okno má své jedinečné rozměry a design, proto je třeba k němu přistupovat se správnými podklady. Nabízíme vám možnost sestavit si vlastní plisé roletu od základu! Na Roletuj.cz si můžete navrhnout prémiovou plisovanou žaluzii na všech úrovních - rozměry, barva systému, ovládací klika, typ, látka a barva látky. K tvorbě výrobků používáme ty nejkvalitnější materiály, takže ROLETUJ je tím nejlepším místem, kde si můžete vytvořit žaluzie na míru.

Premium plisé roleta - vytvořte si svůj vysněný design
Plisovaná žaluzie Premium je výrobek, který zákazníci stále více oceňují. Má mnoho zajímavých a moderních prvků, které u jiných typů okenních závěsů jen těžko najdete. Díky inovativní technologii lze plisovanou roletu Premium zvedat a spouštět z obou stran (zespodu i shora).

Na webových stránkách obchodu ROLETUJ máte možnost si plisovanou žaluzii Premium sami sestavit a rozhodnout se mimo jiné i o takových parametrech, jako je propustnost světla. Nabízíme látku, která zatemňuje a stíní interiér, i takovou, která kombinuje obě funkce! A navíc si můžete zvolit termoizolační látku. Zavedením takového řešení si zákazník sám rozhodne o míře svého soukromí a může si ve svém pokoji vytvořit jedinečnou atmosféru!

Co je třeba zohlednit při konfiguraci rolet?
Aby prémiová plisovaná žaluzie dokonale ladila s vaším pokojem, měli byste věnovat pozornost designu a kompozici místnosti. Bezpečným řešením je navrhnout roletu v podobném barevném provedení jako barvy stěn. Pak bude celá kompozice působit esteticky. Mnoho zákazníků považuje za hlavní kritérium barvu stěn nebo (případných) závěsů u oken. S přihlédnutím k tomuto hledisku lze vytvořit skutečně designovou kompozici oken!

Nicméně nejdůležitějším parametrem jsou rozměry okna. Před výběrem prémiové plisované žaluzie se vyplatí je pečlivě znát, protože budou rozhodující. Každé okno má své vlastní požadavky a potřeby, proto je správné přizpůsobení žaluzie zásadní.

ROLETUJ - důvěryhodná značka
Snažíme se uspokojit naše zákazníky bez ohledu na jejich vkus a preference. Když pro vás vytváříme žaluzie, používáme jen ty nejlepší materiály, které jsou certifikovány pro vysokou kvalitu. Navíc každý rok zdokonalujeme design našich prémiových plisé rolet, aby byly ještě účinnější a funkčnější.

Nezbývá než vás pozvat, abyste si prohlédli podrobnosti naší nabídky, která zahrnuje i prémiové plisované žaluzie. S námi si můžete navrhnout kvalitní roletu hned od začátku! Těšíme se na vás!

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Pro objednávky už od 2 500 Kč hradíme dopravu za Vás.
Osobní přístup
Osobní přístup
Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme s výběrem či realizací.
Přímo od výrobce
Přímo od výrobce
Výhodné ceny, individuální řešení a odborné poradenství.
Vše na míru
Vyrábíme na míru
Každá roleta je uzpůsobena Vašim potřebám a přáním.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz