PLISÉ ROLETY

Odkryjte výjimečné vlastnosti našich Plisé žaluzií a nechte se okouzlit značkou ROLETUJ.CZ!✨ Tyto plisé rolety poskytují spolehlivou ochranu před nepříjemnými slunečními paprsky a zároveň vám zajistí soukromí před zvědavými pohledy kolemjdoucích. Díky svému elegantnímu designu vytvářejí na okně přirozený vzhled a prostoru dodávají uklidňující atmosféru.

Jedním z klíčových benefitů oproti klasickým žaluziím je možnost instalace stínícího pruhu v libovolné výšce podle vašich preferencí. Chcete ho mít uprostřed, nahoře nebo dole? S našimi plisé žaluziemi je to vaše volba!

Látková konstrukce těchto žaluzií zaručuje snadnou údržbu a manipulaci. Zcela bez problémů je můžete ovládat a upravovat podle potřeby. Ať už jde o ochranu před sluncem nebo estetické zdůraznění interiéru, naše plisé žaluzie jsou tu pro vás.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost! Objevte kouzlo Plisé rolet na ROLETUJ.CZ a prožijte nekompromisní eleganci a funkčnost ve vašem domově!🏠🌞


Individuálně přímo pro Vás PLISÉ žaluzie vyrobíme, neváhejte nás kontaktovat s poptávkou!

 

Plise-bez-vrtani-vytazena     Plise-premium     Plise-bez-vrtani 

Co je to regulace světla pomocí plisé žaluzií?

Možnost nastavit plisé ze shora i zespodu znamená zvýšenou funkčnost této okenní žaluzie. Jedná se o ideální řešení ve srovnání s tradičními závěsy, hlinikovými žaluziemi nebo roletami. Zakrytím vybraných částí okna můžete přesně regulovat množství světla pronikajícího do každého interiéru. Tato funkce je užitečná zejména v případě, kdy dvě osoby využívají stejnou místnost různým způsobem. Můžete tak zastínit tu část okna, na kterou dopadají oslnivé sluneční paprsky, a zbytek okna ponechat nezakrytý. Díky tomu je možné pracovat na počítači, aniž by se světlo odráželo od monitoru a zároveň si číst knihu.

Proč zvolit plisé žaluzie do oken?

Plisé žaluzie jsou moderním řešením problému nadměrného osvětlení v interiérech domů a kanceláří. Umožňují přesnější regulaci množství světla pronikajícího do místnosti. Instalací plisé žaluzií do oken získáte mnoho důležitých výhod:

✨ Můžete zakrýt celé okno, čímž získáte efekt silně zastíněného interiéru.

✨ Můžete zakrýt libovolnou část okna, čímž zabráníte pronikání nepříjemných slunečních paprsků, aniž byste přišli o více        světla a zachovat si tak i soukromí.

✨ Můžete zabránit odrazům světla na obrazovce televizoru nebo počítače.

✨ Získáte výrazný, moderní design v každé místnosti.

Barvu plisé rolety můžete přizpůsobit velikosti místnosti a opticky ji zvětšit.

✨ Můžete si zvolit neinvazivní montáž rolet, která výrazně usnadňuje mytí oken.

 Plise-koupelna-kategorie-png

Plisé rolety mají široké využití. Díky tomu, že si je můžete objednat na míru, jsou vhodné doslova do každého interiéru. Další výhodou plisé žaluzií je, že jsou vhodné pro střešní okna! Jejich konstrukce umožňuje manipulaci se světlem v jakékoli poloze, dokonce i v šikmém úhlu, což je přesně to, co střešní okna dělají.🏠🎨

Nainstalujte si plisé žaluzie a získejte lepší kontrolu nad světlem ve svém domě a kanceláři.

Řada plisé od ROLETUJ zpřístupňuje krásné a moderní plisé žaluzie v mnoha barvách a odstínech. Jejich největší výhodou je univerzálnost. Můžete je namontovat na velká okna v ložnici, obývacím pokoji, kanceláři nebo dokonce v koupelně. Skvěle se hodí také do dětského pokoje a kuchyně!

Okenní plisé rolety se vyznačují neuvěřitelnou funkčností:
Zvýší váš komfort odpočinku i práce a umožní, aby jednu místnost nerušeně využívalo více lidí. Díky široké škále barev látek také efektně ozdobí každý interiér. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si ty nejlepší plisé žaluzie, které vám vytvoří optimálně osvětlenou odpočinkovou a pracovní zónu.

Co jsou to okenní plisé rolety?

Okenní plisé rolety od společnosti ROLETUJ jsou moderní okenní kryty skládané do harmoniky, které jsou k dispozici v široké škále barev. V nabídce jsou látky od nejjednodušších, které poskytují soukromí, až po tepelně izolační nebo dokonce 100% zatemňovací, známé také jako blackout. Okenní rolety jsou estetické, funkční a snadno instalovatelné výrobky, které dokonale zapadají do současného minimalistického trendu v interiérovém designu.
Můžete si být jisti, že každá látka byla vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů. Na Roletuj.cz najdete vše, co hledáte!

Typy plisé rolet

Nabízíme dva typy plisé rolet: bezinvazivní (bez vrtání) Basic a invazivní Premium. U obou se okna měří jiným způsobem, což zahrnuje odlišný způsob montáže.

Neinvazivní montáž se týká neinvazivních plisé Basic rolet. Montují se na rám okna pomocí háčků nebo háčků na pásku. Při objednávce má zákazník možnost zvolit si typ montáže zavěšením na rám okna nebo nalepením. U oken, která se otevírají, se používají háčkové úchyty na okenním rámu a u oken, která se neotvírají, úchyty na oboustrannou lepící pásku.

Plisé rolety PREMIUM se montují do rámu okna pomocí čtyř malých šroubů, které se zavrtají do zasklívací lišty, a poté se západky zasunou do tzv. botky.

Oba typy montáže lze snadno vyjmout za účelem umytí okna nebo obnovení či výměny látky.

Proč zvolit Plisé rolety?

Okenní plisé žaluzie od Roletuj, a to jak Basic, tak Premium, se snadno instalují a jsou velmi funkční. Jejich pevná instalace a vysoká kvalita prvků, ze kterých jsou vyrobeny, zajistí dlouhodobé a spokojené používání.
Každá místnost díky nim získá správnou intenzitu světla i originální design.

Doporučujeme vám navštívit náš internetový obchod Roletuj nebo nás kontaktovat a vybrat společně s námi Vaše plisé rolety Basic a Premium.

Plise-pokoj-kategorie-png

 

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Pro objednávky už od 2 500 Kč hradíme dopravu za Vás.
Osobní přístup
Osobní přístup
Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme s výběrem či realizací.
Přímo od výrobce
Přímo od výrobce
Výhodné ceny, individuální řešení a odborné poradenství.
Vše na míru
Vyrábíme na míru
Každá roleta je uzpůsobena Vašim potřebám a přáním.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz