Látka PARIS

 

Volněvisící Rolety den a noc - Nejlepší výběr na ROLETUJ.CZ! Objevte špičkové rolety den a noc, které přinášejí dokonalou kombinaci elegance a praktičnosti. Na našem eshopu ROLETUJ.CZ najdete široký sortiment těchto moderních rolet, které vám umožní přesně regulovat světlo a soukromí ve vašem interiéru.

Volně zavěšené Rolety Den a Noc- montáž na stěnu, strop nebo do okenního výklenku. Přestože mají velkou plochu, jsou lehké na ovládání a mají velmi zajímavý vzhled. Montáž rolety na stěnu nebo strop opticky zvětšuje místnost a její funkčnost dodává bytu další špetku pohodlí.

Navíc použité materiály jako zadní kovová výztuha, mohutná navinovací tyč dovolují tomuto systému u některých typů látek délku rolety až 25O cm, proto se velmi často využívají k montáži na stěnu u portálových oken.

Rokety den a noc, roletky den a noc, rolety den anoc, rolety dena noc, rolety den a noc s potiskem, roleta do stropu, rolety den a noc blackout, blackout rolety den a noc, rolety den a noc do stropu, rolety den a noc na strop

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Pro objednávky už od 2 500 Kč hradíme dopravu za Vás.
Osobní přístup
Osobní přístup
Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme s výběrem či realizací.
Přímo od výrobce
Přímo od výrobce
Výhodné ceny, individuální řešení a odborné poradenství.
Vše na míru
Vyrábíme na míru
Každá roleta je uzpůsobena Vašim potřebám a přáním.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz