Sítě proti hmyzu na rám okna

Objevte sítě proti hmyzu ROLETUJ pro svá okna

Jednoduchým a velmi účinným řešením ochrany před hmyzem je použití praktických rámových sytí proti hmyzu ROLETUJ na Vašich oknech.

Levné estetické řešení, určeno pro vlastní montáž a instalaci doma.

3

Sítě proti komárům ideální pro vaše okna

Jednoduchým a velmi účinným řešením ochrany před hmyzem, zejména na jaře a v létě, jsou sítě proti komárům připevněné k okennímu rámu.

Sítě proti hmyzu ROLETUJ jsou ideálním řešením pro váš dům, protože zajišťují pohodlné používání, dokonalé přizpůsobení, snadnou montáž a demontáž, kterou zvládne každý, a navíc se montují bez vrtání.

 

Vlastnosti rámových sítí proti hmyzu

Moderní rámové sítě proti hmyzu z řady ROLETUJ jsou vyrobeny z vysoce kvalitních hliníkových profilů v různých barvách s práškovým nástřikem, které můžete přizpůsobit přímo svým oknům.

V rámu sítí je namontována síť ze skelného vlákna potaženého PVC, která je potažena šedým plastem, takže nezanechává stopy po prachu a hmyzu, propouští do místnosti světlo a nebrání výhledu z okna.

Oka sítě mají obdélníkové otvory o rozměrech 1 x 1 mm, což z ní činí ideální ochranu proti hmyzu.

Okenní sítě jsou mimořádně odolné vůči povětrnostním vlivům, takže je lze používat po celý rok nebo je lze vyčistit a uložit na zimní období, aby vydržely déle.

  

Výhody rámových sítí do oken

Rámové sítě mají mnoho výhod, například chrání nejen před hmyzem, ale také před pylem a nečistotami, které se mohou dostat do domu nebo bytu oknem.

Je to vynikající volba pro lidi, kteří dbají na pořádek a hygienu. Sítě proti komárům se doporučují také alergikům, protože vždy dostatečně ochrání místnost před většími částicemi alergenů, ale také zabrání vniknutí hmyzu, jehož bodnutí může způsobit nebezpečné alergické reakce, například vosy nebo rorýse.

Další výhodou rámových sítí je jejich šetrnost k životnímu prostředí, protože na rozdíl od jiných pastí na hmyz nezbavují hmyz života, ale pouze omezují jeho vstup do místnosti, což má ochranný účinek i na naše zdraví, protože odpadá nutnost používat chemické insekticidní přípravky.

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Pro objednávky už od 2 500 Kč hradíme dopravu za Vás.
Osobní přístup
Osobní přístup
Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme s výběrem či realizací.
Přímo od výrobce
Přímo od výrobce
Výhodné ceny, individuální řešení a odborné poradenství.
Vše na míru
Vyrábíme na míru
Každá roleta je uzpůsobena Vašim potřebám a přáním.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz