SÍTĚ PROTI HMYZU

 Neinvazivní sítě proti komárům do oken a dveří na míru


Jednoduchým a velmi účinným řešením ochrany před hmyzem, zejména na jaře a v létě, jsou sítě proti komárům připevněné k okennímu rámu.

Sítě proti hmyzu ROLETUJ jsou ideálním řešením pro váš dům, protože zajišťují pohodlné používání, dokonalé přizpůsobení, snadnou montáž a demontáž, kterou zvládne každý a navíc se montují bez vrtání na okno.

Nabídka je plná inovativních produktů, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují nejpřísnější bezpečnostní normy. Zákazníkům zaručujeme maximální spokojenost a dlouhou životnost našich výrobků.
Naše sítě do oken a balkonových dveří jsou vyrobeny z kvalitního hliníku, který zaručuje maximální pevnost, stabilitu a odolnost proti korozi a povětrnostním vlivům. Tento materiál je také velmi lehký a snadno se udržuje, což zajišťuje snadnou instalaci a dlouhou životnost našich výrobků. Díky tomu jsou naše sítě nejen efektivním způsobem zabezpečení vašeho domova, ale také estetickým doplňkem, který se skvěle hodí k jakémukoli interiéru a stylu vašeho domova.

S naším eshopem můžete nakupovat jednoduše a rychle z pohodlí vašeho domova. Máme široký výběr sítí do různých typů oken a balkonových dveří, které se přizpůsobí vašim individuálním potřebám.

 

 
 

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Pro objednávky už od 2 500 Kč hradíme dopravu za Vás.
Osobní přístup
Osobní přístup
Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme s výběrem či realizací.
Přímo od výrobce
Přímo od výrobce
Výhodné ceny, individuální řešení a odborné poradenství.
Vše na míru
Vyrábíme na míru
Každá roleta je uzpůsobena Vašim potřebám a přáním.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz