VŠE

Nabízíme vám širokou paletu vysoce kvalitních rolet, které vyrábíme i na míru. Díky svému klasickému stylu a jednoduché funkčnosti jsou okenní rolety osvědčenou volbou do každé domácnosti.

  • Hodí se pro jakýkoli dekor, od jednoduchých a minimalistických až po složité a bohaté vzory
  • Snadná obsluha, čištění a údržba
  • Nabízí soukromí a přesné ovládání slunečního světla

Vyberte si populární Rolety Den a noc v různých barvách a velikostech, které nabízejí praktické řešení pro regulaci světla a soukromí. Plisé rolety poskytují ochranu před slunečními paprsky, zajišťují soukromí, umožňují volbu stínícího pruhu a jsou snadné na údržbu. Látkové rolety nabízení širokou paletu barev a vzorů, dodají vašemu domovu eleganci a soukromí. Sítě proti hmyzu jsou efektivní ochranou s jednoduchou montáží a kvalitními materiály. Dopřejte si snadný a rychlý nákup s výběrem dle individuálních potřeb.

Špička na trhu v roletách Den a noc

Nakupujte už složené rolety Den a noc bez vrtání

 

  


Stínící technika v nejlepším světle

Rolety Den a Noc

Při zařizování bytu je třeba věnovat zvláštní pozornost uspořádání oken. Rolety den a noc jsou výrobky, které jsou považovány za moderní interiérové okenní krytina jsou oblíbenější než klasické žaluzie, například v obývacích pokojích nebo kuchyních a ložnicích. Umožňují optimální zastínění ve dne i v noci a mají trochu jiné funkce než standartní žaluzie. Chrání obyvatele a interiér před zraky sousedů a kolemjdoucích  v přízemních bytech.

Slouží k zakrytí oken, ale jsou také krásnou dekorací v každé místnosti. Rolety den a noc vám umožní cítit se pohodlně kdykoli. V pravé poledne si můžete zdřímnout nebo sledovat film, aniž by se na obrazovce odráželo světlo. Sami se rozhodnete, zda do místnosti pustíte sluneční paprsky, nebo se rozhodnete si místnost zatemnit Jsou vynikající alternativou a univerzálním řešením i pro okenní rám, protože je lze instalovat různými způsoby. Rolety den a noc patří k nejprodávanějším produktům, které si naši zákazníci vybírají.

Jak funguje roleta Den a Noc?

Rolety typu den a noc jsou výrobky, které se vyznačují tím, že mají dvě části ze stejné látky, jejichž pruhy se překrývají. Jejich konstrukce se skládá ze střídajících se neprůhledných a záclonových pruhů látky. Mírným posunutím látek vůči sobě zakryjete neprůhledné proužky průhlednými proužky. Tímto způsobem dosáhnete optimálního stupně zastínění.

U denních žaluzií jde o to, abyste mohli světlo regulovat podle svých potřeb. Vrstvy rolety posouváte jemným tahem za boční vodítka. Jejich samosvorný mechanismus zabraňuje náhlému pádu rolety, takže je její používání bezpečnější.

Okenní rolety s klasickou tkaninou se skládají z jednoho kusu materiálu a umožňují regulovat přístup slunečního světla do interiéru zakrytím nebo odkrytím určité části okenní plochy.

Rolety den a noc se naopak skládají ze dvou vrstev látky: průhledné a zatemňovací. První z nich světlo propouští, zatímco druhý ho účinně blokuje. Díky tomuto řešení můžete libovolně ovládat tok světla, a to nejen spouštěním a zvedáním tkaniny, ale také horizontálním pohybem jejích pásů, protože mají vůči sobě různý stupeň průhlednosti. Stručně řečeno: denní a noční roletu můžete používat jako běžnou látkovou roletu, ale také můžete vyvažovat dvě dostupné denní nebo noční zóny jednoduchým nastavením pohybu látkových pásů.

Výhody rolety Den a Noc 

Rolety den a noc jsou výrobky, které jsou již dlouhou dobu velmi oblíbené, protože ačkoli je sluneční světlo pro náš každodenní život nezbytné, někdy je příliš silné a může být spíše překážkou než pomocí. Proto často používáme ochranné kryty oken, které mají omezit nadměrné množství světla pronikajícího do interiéru. Žaluzie den a noc vám dává možnost regulovat množství světla, které do místnosti proniká, je mimořádně pohodlná a hodí se v každé místnosti.

Jejími hlavními výhodami jsou:

  • Jednoduchá instalace - rolety den a noc lze díky jejich konstrukci instalovat různými způsoby. V případě nezasahujících rolet nepotřebujete žádné další nářadí a při montáži nezasahujete do konstrukce okenního rámu. Přestože je pro instalaci některých typů rolet nutné vyvrtat otvory, je instalace velmi jednoduchá a rychlá.
  • Snadné nastavení úrovně osvětlení - díky přítomnosti průhledných a zatemňovacích pruhů umožňují rolety libovolně nastavit úroveň slunečního světla pronikajícího do místnosti. Roletu je možné také zcela srolovat.
  • Vysoká estetika - vnitřní rolety na den a noc jsou vyrobeny z velmi elegantních materiálů a jsou k dispozici v široké škále barev, díky čemuž je lze sladit prakticky s jakýmkoli designem interiéru. Při výrobě rolet se také používají speciální tkaniny odolné proti prachu a nečistotám, takže jejich udržování v čistotě nepůsobí žádné problémy.

Rolety Den a Noc ve dne

Přes den fungují rolety den a noc jako moderní okenní rolety v místnosti. Do místnosti jimi proniká dostatečné množství mírně rozptýleného slunečního světla. Střídající se hustě rozmístěné pruhy účinně odvádějí pozornost kolemjdoucích. Rolety den a noc tak navzdory oslnění zvyšují pocit soukromí svých uživatelů. Když jsou rolety zatažené, výrazně omezují příliv slunečního světla a viditelnost zvenčí. Můžete si tak pohodlně zdřímnout i uprostřed dne v optimálně zatemněném interiéru nebo si jednoduše vytvořit intimní atmosféru.

Zakryté rolety den a noc také eliminují nepříjemné odrazy na monitorech a televizních obrazovkách. Umožňují proto pohodlné sledování filmů a monitorů pro práci na PC. Kromě toho nápaditě ozdobí každý interiér! Je třeba mít na paměti, že i když si vyberete tu nejstínivější látku, výrazně zatemní místnost, ale protože se pruhy dvou látek v roletě překrývají, mohou vzniknout jemné mezery. Rolety den a noc lze samozřejmě zvednout i celé.

Rolety Den a Noc v noci

V noci fungují rolety jako plně krycí okenní clony. Omezují dopad světla z pouličních lamp a jiných zdrojů nočního osvětlení. Chrání také soukromí majitelů domů tím, že skrývají interiér domu před pohledy sousedů a kolemjdoucích. Rolety den a noc vytvářejí tu správnou atmosféru pro společné večerní posezení. Zvyšují pocit bezpečí členů domácnosti a komfort jejich spánku.

Rolety Den a Noc na míru - jaké existují typy?
Vzhledem ke způsobu montáže máme v nabídce různé modely rolet, které vyrábíme ve velikostech vhodných pro vaše okno.

Patří mezi ně:
Volně zavěšené rolety den a noc - upevněné na stěnu, strop nebo do okenního výklenku. Přestože mají velkou plochu, jsou lehké a mají velmi zajímavý vzhled. Montáž rolety na stěnu nebo strop opticky zvětší místnost a její funkčnost dodá bytu další špetku pohodlí.

Rolety den a noc v kazetě - vertikální s vodicími lištami, díky nimž je látka držena v jedné rovině, a vytváří tak velmi zajímavou okenní dekoraci. Tkanina je ukryta v ALU nebo PVC kazetě, která ji zároveň chrání před znečištěním, a instalace tohoto typu rolety nevyžaduje žádné další vybavení.

Rolety den a noc mini otevřená kazeta
- instalují se pomocí speciálních háčků nebo oboustranné lepicí pásky. Varianta rolety s vodicími lištami zajišťuje ještě lepší přilnavost látky k okenní tabuli. Mini rolety se kromě neinvazivní instalace vyznačují také velmi elegantním vzhledem. Rozhodněte se pro ně, pokud si pronajímáte byt a nemůžete si dovolit vrtat díry do zárubní nebo stěn.

Na okenním rámu vypadá krásně jakýkoli typ rolety, ať už na velkých nebo menších oknech. Stačí jen změřit okno, vybrat si oblíbenou barvu látky a její typ podle funkce.
V naší nabídce najdete produkty, které si můžete navrhnout podle svých představ!

Roleta Den a Noc - jakou variantu zvolit?

Pokud Vás při výběru rolety na míru den a noc zajímá především cena a neinvazivní instalace, bude pro vás nejlepší volbou verze mini otevřená kazeta. Pokud vám však jde především o stylový vzhled interiéru a ochranu materiálu před znečištěním, zvažte koupi rolety v kazetě z PVC nebo ALU. Materiál rolety je pak zakryt kazetou, která zabraňuje usazování prachu na látce.

Pokud chcete celý okenní výklenek zakrýt roletou, zvažte volně zavěšenou roletu, která se v tomto případě nejlépe osvědčí a kterou lze zavrtat do stěny i stropu. Pokud si naopak přejete zakrýt okno s ventilátorem, nejlepším řešením bude mini roleta s prodlouženými háčky nebo kazetový systém přišroubovaný k zasklívacím lištám.

Způsoby instalace rolet Den a Noc na míru

Rolety Den a Noc na míru jsou k dispozici v několika variantách montáže. Můžete si vybrat neinvazivní  mini žaluzie nebo žaluzie v kazetě z PVC, k jejichž instalaci nepotřebujete vrtačku. Jejich instalace spočívá například v zavěšení rolety na okno nebo v jejím přilepení k okennímu rámu. Díky tomuto způsobu instalace se vyhnete nutnosti dělat otvory do stěn nebo okenních rámů.

Nabízíme také rolety Den a Noc v hliníkových kazetách a volně zavěšené rolety montované na stěnu nebo strop, které vyžadují vyvrtání otvorů. Jejich instalace je však jednoduchá a zvládnete ji sami. Rolety Den a Noc tak dokážou zcela změnit charakter místnosti a zajistit dostatečné zastínění a funkčnost celého domu.


Roleta Den a Noc - látka

Rolety den a noc jsou k dispozici v široké škále barev. Vybrat si můžete nejen barvu látky, ale také její systém, který je v závislosti na zvoleném modelu také v široké škále barev. Díky látce je roleta ideálním řešením prakticky pro každou místnost. Výsledkem je stylová dekorace v moderním stylu, která ladí s barvami vašich pokojů.

Tkanina pro rolety den a noc se také dodává v různých tloušťkách, takže si můžete vybrat více nebo méně stínící látku v závislosti na místnosti. Rolety často slouží i jako závěs přes den, proto máme v nabídce různé denní verze se síťovinou. Některé jsou typicky síťované a jiné připomínají voál. Protože se dodávají v různých barvách a tloušťkách, můžete je snadno sladit se stylem jakéhokoli interiéru ve vaší domácnosti nebo firmě. Skvěle se hodí do obývacího pokoje - rozptýlí světlo, takže interiér je přes den krásně osvětlený. Zároveň zajistí, aby místnost nebyla viditelná pro lidi, kteří procházejí přímo pod vaším domem.

Pokud chcete, aby byla místnost tmavší, vyplatí se zvážit výběr rolety v kazetě. Její vodicí lišty navíc zakrývají strany látky blíže k okennímu sklu, čímž omezují dopadající světlo a dodávají roletě den a noc univerzálnost. Jedná se o jednu z nejčastějších voleb našich zákazníků. Látka umožňuje střídavý pohyb neprůhledných pruhů s průhlednými pruhy.

Roleta den a noc je systém, který spojuje modernost s vysokým komfortem v každodenním životě. Tato oblíbená okenní krytina nabízí možnost regulovat stupeň zastínění v dané místnosti a měnit úhel pronikání slunečního světla. Roleta den a noc představuje inovativní přístup k řízení světla. Inovací těchto systémů je použití dvouvrstvého materiálu s různou propustností světla. Vhodným nastavením průhledných a stínicích pásů lze plynule regulovat míru slunečního záření v místnosti. Díky tomu je možné ovládat světlo, a tím i náladu v interiéru. Nástěnná roleta na den a noc dokonale nahradí tradiční závěsy. Proto je tento typ rolet v současné době mezi našimi zákazníky jedním z nejoblíbenějších.

Záruka kvality

Když si objednáte rolety den a noc z našeho internetového obchodu, získáte na ně dvouletou záruku. Díky záruce máte jistotu, že v případě jakéhokoli problému zajistíme, aby výrobky i nadále plnily svou funkci. Kromě základní záruky poskytujeme také záruku navíc, za mírný poplatek získáte dvojnásobnou záruku, takhle našemu produktu věříme. 
Pokud máte jakékoli pochybnosti o správném rozměření oken, kontaktujte nás a my vám vše vysvětlíme a zodpovíme případné dotazy.

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Pro objednávky už od 2 500 Kč hradíme dopravu za Vás.
Osobní přístup
Osobní přístup
Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme s výběrem či realizací.
Přímo od výrobce
Přímo od výrobce
Výhodné ceny, individuální řešení a odborné poradenství.
Vše na míru
Vyrábíme na míru
Každá roleta je uzpůsobena Vašim potřebám a přáním.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz